Bielskie Centrum Wirtualnego Motorsportu

Wirtualne wyścigi i prawdziwe emocje

 

Czym jest Racemand?

Bielskie Centrum Wirtualnego Motorsportu to miejsce stworzone z pasji dla wszystkich, którym w żyłach płynie wysokooktanowe paliwo.

SIMracing to nie tylko e-sport i forma treningu dla kierowców sportowych ale przede wszystkim jest to doskonała forma rozrywki dla każdego, kto lubi rywalizację, adrenalinę i samochody!

W naszym salonie znajdziesz 2 zaawansowane symulatory jazdy, które sami produkujemy i kalibrujemy!
Oba stanowiska są ze sobą połączone, co pozwala na organizację wyścigów w czasie rzeczywistym zapewniając uczestnikom całkowicie wyrównane szanse. Tutaj wygrywa najszybszy a nie ten, który dysponuje lepszym sprzętem 🙂

Dzięki naszym symulatorom możesz doświadczyć emocji, które do tej pory zarezerwowane były tylko dla profesjonalnych kierowców wyścigowych!

W naszym salonie możesz zorganizować swoją imprezę urodzinową, wieczór kawalerski czy spotkanie firmowe. A jeżeli chciałbyś żeby jeden z naszych symulatorów był atrakcją twojej imprezy to dostarczymy go na miejsce razem z obsługą i zadbamy o zadowolenie twoich gości!

 

Przekonaj się sam!

Nie musisz wierzyć Nam na słowo, przyjdź i doświadcz tego!

Dlaczego Racemand Simulators?

Jeśli jesteś kierowcą rajdowym/wyścigowym, fanem wirtualnego ścigania lub chciałbyś po prostu podszkolić swoje umiejętności prowadzenia pojazdu – Jestes we właściwym miejscu!

Korzystając z jednego z naszych symulatorów będziesz mógł sprawdzić się tu na kilkudziesięciu laserowo zeskanowanych torach wyścigowych z całego świata i trasach rajdowych o rożnej nawierzchni.

Racemand Simulators jest też idealnym miejscem na spędzenie czasu ze znajomymi!
Rzuć wyzwanie swojemu znajomemu i przekonajcie się w którym z was drzemie prawdziwy wyścigowy talent!