TROCHĘ O NAS

Rewolucyjny system symulacji dla Motorsportu stworzony z czystej pasji do wyścigów.

 

Czym jest Racemand?

Racemand Simulator to rewolucyjny system symulacji dla Motorsportu stworzony z czystej pasji do wyścigów. Dzięki połączeniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych z doświadczeniem w motorsporcie i simracingu opracowaliśmy urządzenie zadowalające gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Symulatory Racemand to idealne urządzenie treningowe dla profesjonalnych kierowców sportowych, zespołów wyścigowych/ rajdowych ale też kierowców-amatorów, które pozwala znacznie obniżyć wysokie koszty treningów na prawdziwych torach wyścigowych. Nasze urządzenia są też skierowane dla osób nie będących bezpośrednio związanych z motorsportem ale chcących doświadczyć emocji, które do tej pory zarezerwowane były tylko dla profesjonalnych kierowców wyścigowych!

Podzespoły zaczerpnięte wprost ze świata wyścigów oraz bezkompromisowy stosunek do jakości wykonania i realizmu odczuć kierowcy pozwalają przenieść się do wirtualnego świata sportu samochodowego i w sposób wyjątkowo realistyczny poczuć każdą chwile spędzoną za kierownicą samochodu wyczynowego.

Przekonaj się sam!

Nie musisz wierzyć Nam na słowo, przyjdź i doświadcz tego!

Dlaczego Racemand Simulator?

Jeśli jesteś kierowcą rajdowym/wyścigowym, fanem wirtualnego ścigania lub chciałbyś po prostu podszkolić swoje umiejętności prowadzenia pojazdu – Jestes we właściwym miejscu!

Korzystając z jednego z naszych symulatorów będziesz mógł sprawdzić się tu na kilkudziesięciu laserowo zeskanowanych torach wyścigowych z całego świata i trasach rajdowych o rożnej nawierzchni.

Racemand Simulator jest też idealnym pomysłem na spędzenie czasu ze znajomymi!
Rzuć wyzwanie swojemu znajomemu i przekonajcie się w którym z was drzemie prawdziwy wyścigowy talent!

Menu