Nasze Symulatory

Z pasji do motorsportu. Dla szukających realistycznych doznań.

REALIZM

Dzięki złożonemu systemowi ruchu symulatora i zoptymalizowaniu jego pracy potrafimy przenieść każde zachowanie samochodu na fotel kierowcy.

Odczucie przyśpieszania, hamowania, zakrętów, uślizgu tylnej ośi czy nierówności nawierzchni jeszcze nigdy nie było tak realistyczne.

Real Motorsport Controls

Wszystkie symulatory zbudowane są z wykorzystaniem części dedykowanych dla Motorsportu. Bezpośrednie otoczenie kierowcy w kokpicie, elementy sterujące i wszystko inne, co widzi i dotyka kierowca, odpowiada rzeczywistości 1: 1.

Laserowo skanowane trasy

Skanowanie laserowe obiektów jest najbardziej precyzyjną metodą przeniesienia mapy realnego obiektu do świata wirtualnego.

Posiadamy obszerną listę laserowo zeskanowanych obiektów, na których podczas treningu w symulatorze możemy uczyć się każdego wyboju, zakrętu, krawężnika i charakterystyki nawierzchni co pozwala zaoszczędzić wiele godzin pracy podczas prawdziwych testów na torze.

Dokładne modele samochodów

Wszystkie pojazdy zostały odtworzone z maksymalną dbałością o szczegóły, aby zapewnić wyjątkowe i bardzo dokładne wrażenia z jazdy, potwierdzone przez wielu najlepszych kierowców wyścigowych na świecie. Do wyboru jest wiele realistycznych modeli samochodów z szerokiej gamy serii wyścigowych, w tym F1, F2, GP 3, F3, F4, Formula E, LMP1, LMP2, LMP3, GT 3, GT 4, GT Open, Oldtimer, Youngtimer oraz wiele innych. Ustawienia samochodów są takie, jak w świecie rzeczywistym, a symulator reaguje zgodnie ze zmianami wprowadzonymi w oprogramowaniu

Ekran

Nasz szerokokątkny Ekran o przekątnej 120 cali i zakrzywieniu 180 stopni przeniesie Cię w centrum wydarzeń
Odkryj nową rzeczywistość z Racemand Simscreen 180 i poczuj się tak, jakbyś naprawdę tam był, na każdym torze, w dowolnym samochodzie, w dowolnym miejscu na świecie.

System dźwięku przestrzennego

Konfiguracja i implementacja dźwięku jest niezwykle ważna dla realizmu symulacji. Zastosowanie systemu dźwięku przestrzennego 5.1 o mocy 500 W z precyzyjnie dostrojonym rozmieszczeniem głośników, sprawi że nie ominie Cię żaden szczegół. Na podstawie lokalizacji źródła dźwięku będziesz w stanie szybciej reagować podczas walki na torze, wiedząc z której strony nadjeżdża twój przeciwnik.

Telemetria

Korzystamy z zaawansowanego narzędzia telemetrycznego, pozwalającego w czasie rzeczywistym analizować styl jazdy kierowcy. Nakładając na siebie zapisy telemetryczne przejazdów możemy przeprowadzić analizę i wprowadzać korekty w stylu jazdy, sposobie hamowania czy optymalizacji toru jazdy znajdując cenne ułamki sekund o które zredukujemy czas twojego okrążenia.

Najwyższa jakość wykonania

Wszystkie nasze symulatory są budowane przy użyciu nowoczesnych technologii. Do budowy symulatora wykorzystujemy stal, aluminium i włókno węglowe w zależności od wymaganych parametrów materiału dla poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Symulator Racemand zaprojektowano tak, aby można było wykonać szybką korektę ustawień by kierowca otrzymał ergonomiczną pozycję ustawioną pod kątem swoich preferencji jazdy. Rama symulatora jest malowana proszkowo, aby zmaksymalizować jej trwałość, długą żywotność i fakturę powierzchni.