Time Attack Challenge

Pokaż kto tu rządzi! Wciśnij gaz do dechy i wykręć najszybsze okrążenie w #RTAC!

Racemand Time Attack Challenge – RALLY EDITION

Usiądź wygodnie, zapnij pasy, skoncentruj się… a teraz pełny gaz w walce o najlepszy czas okrążenia!

Racemand Time Attach Challanege to forma zawodów w której udział może wziąć każdy podczas swojej wizyty w naszym salonie.

Każdego miesiąca przygotowujemy dla was inny zestaw Samochód/Tor wyścigowy specjalnie na potrzeby #RTAC w którym rywalizacja polega na ustanowieniu jak najlepszego czasu!

W tym miesiącu zasiadacie za sterami Subaru Imprezy z 1995 roku w rajdzie Monte Carlo! Waszym zadaniem jest zmierzenie się z dwoma odcinkami specjalnymi i ustanowienie na nich jak najlepszych czasów, które sumujemy na tabelę!

Regulamin

 1. Rywalizacja w RTAC polega na przejechaniu jak najszybszego okrążenia w przygotowanym na dany miesiąc zestawie Samochód/Tor
 2. Zakres modyfikacji ustawień samochodu czy warunków panujących na torze jest określany indywidualnie dla każdej rundy i opisany podczas ogłoszenia
 3. Ilość prób jest nieograniczona
 4. Nagrody dla najszybszych zawodników pojedynczych rund #RTAC są ogłaszane na początku każdego miesiąca

 5. 20 najszybszych zawodników każdej rundy, otrzymuje punkty do klasyfikacji generalnej wg. poniższego schematu:

  • P1-20 pkt.
  • P2-19 pkt.
  • P3 -18 pkt.
  • P4- 17 pkt.
  • ….
  • P20 – 1 pkt.
 6. Do wyniku końcowego klasyfikacji generalnej sezonu 2/23 brane jest pod uwagę 5 najlepszych wyników. Można zdobyć maksymalnie 100 pkt.
 7. Najsłabszy wynik w ciągu sezonu lub brak udziału w którejś z rund, nie jest brany pod uwagę przy liczeniu punktów
 8. Jeśli na koniec sezonu okazałoby się, że dwóch kierowców posiada identyczny stan konta punktowego, wówczas o kolejności decydować będą liczby zwycięstw, liczby drugich miejsc, trzecich miejsc, itd..
 9. Wygrane w zawodach czy innych akcjach promocyjnych vouchery i sesje na symulatorze nie mogą zostać wykorzystane do wzięcia udziału w #RTAC
 10. Główna nagroda dla zwycięzców sezonu 2/23 to start za kierwonicą Scirocco R-CUP w zawodach Hot Hatch CUP na SilesiaRing-u.
 11. Nagroda jest przewidziana dla trzech zawodników, którzy zdobędą największą ilość punktów w klasyfikacji generalnej.
 12. W celu zakwalifikowania okrążenia, zawodnik jest zobowiązany do przestrzegania limitów toru. Obsługa może dokonać analizy okrążenia na podstawie zapisu powtórki lub danych telemetrycznych. W wypadku rażących naruszeń takich jak ścięcie zakrętu, szykany czy skrócenie dystansu w inny sposób, czas nie będzie zapisany na liście wyników #RTAC. Czas może zostać poddany weryfikacji losowo lub gdy nastąpi podejrzenie złamania zasad rywalizacji.

Weź udział!

Jeżeli chcesz wziąć udział w naszej rywalizacji, skorzystaj z systemu rezerwacji i zarezerwuj swoją jazdę już teraz!