Trening

 

„Przestań marzyć o sukcesie, tylko zacznij na niego pracować

Symulacje Wyścigowe i Rajdowe są coraz bardziej realistyczne. Dzięki technologii jaka została zastosowana w naszych profesjonalnych symulatorach jesteśmy w stanie odwzorowywać znacznie więcej bodźców przekazywanych na kierowcę niż podczas zwykłego „grania” w gry wyścigowe czy rajdowe.
Zastosowanie zaawansowanego systemu ruchu wyposażonego w symulacje utraty przyczepności tylnej osi, w połączeniu ze sferycznym ekranem Racemand Simscreen 180, kierownicą typu DirectDrive  i najwyższej klasy osprzętem wyjętym żywcem z samochodów wyczynowych, wznosi realizm doznań na zupełnie nowy poziom.

Motorsport nie należy do najtańszych rozrywek ale zdecydowanie jest jedną z najbardziej uzależniających. Każdy kto spróbował wie jaki nakład kosztów jest wymagany by osiągnąć w nim sukces.

Treningi, opony, paliwo, wpisowe na eventy, trackday, eksploatacja pojazdu, logistyka itd.

Trenując na symulatorze możemy nauczyć się idealnej nitki toru na który się wybieramy, szlifować w bezpiecznych warunkach techniki jazdy sportowej bez ryzyka uszkodzenia pojazdu, poznać charakterystykę danego obiektu a w konsekwencji znacznie obniżyć koszty przygotowania do prawdziwego ścigania oraz podnieść poziom swojego bezpieczeństwa!

Trening na symulatorach Racemand jest skierowany nie tylko do zawodowych kierowców sportowych ale też do kierowców amatorów chcących poprawić swoje umiejętności prowadzenia pojazdu

Trening w profesjonalnym symulatorze jazdy wymaga znacznie więcej skupienia niż w symulatorach statycznych i pozwala na wypracowanie w sobie odpowiednich nawyków które bezpośrednio przekładają się na umiejętności prowadzenia pojazdu w praktyce.

Zarezerwuj termin już teraz

Zajęcia z trenerem 1:1

W ofercie Racemand jest również możliwość treningu pod okiem profesjonalnego trenera i kierowcy wyścigowego.

 • Każdy trening jest indywidualnie dopasowany pod kątem potrzeb jak i stopnia zaawansowania klienta.
  Podzielony jest na część teoretyczną (ok.20% czasu) i część praktyczną – trening w symulatorze.
 • Podczas treningu 1:1 z naszym trenerem zoptymalizujesz swoje umiejętności prowadzenia pojazdu. Dowiesz się wszystkiego co potrzebne by jeździć szybko i bezpiecznie!
 • Poprawisz technikę hamowania, operowania gazem i kierownicą, pozbędziesz się złych nawyków na rzecz tych właściwych które bezpośrednio wpływają na twoje wyniki i bezpieczeństwo.
 • Możemy przygotować spersonalizowany trening na wybrany przez Ciebie temat związany ze sportem samochodowym, jak np: optymalizacja toru jazdy na wybranym obiekcie podparta analizą telemetryczną.
 • Istnieje również możliwość realizacji treningów dla par lub większych grup.
 • Naszym trenerem jest Davide Dehren – aktualnie kierowca serii VLN w zespole Adrenalin Motorsport, wielokrotny zwycięzca wyścigów na legendarnym torze Nurburgring.
Trening
119€za 1 godzinę
 • 1 godzina szkolenia z trenerem
Trening
199€za 2 godziny
 • 2 godziny szkolenia z trenerem
Trening
299€za 3 godziny
 • 3 godziny szkolenia z trenerem
Trening
399€za 4 godziny
 • 4 godziny szkolenia z trenerem

* w cenę wliczony jest wynajem pojedynczego Symulatora na czas trwania zajęć indywidualnych

Treningi odbywają się w języku niemieckim lub angielskim.

Treningi Indywidualne realizowane są po wcześniejszym ustaleniu terminu.
W celu ustalenia terminu prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub skontaktowanie się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty email,  Whatsapp albo Messenger.

+48 501 945 553

info@racemand.com

Znajdziesz nas tu:

Instagram

Nasi Partnerzy:

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wybierz opcję
Wybierz opcję