Wynajem (Event)

Wynajmij Racemand Simulator na swój event i spraw że zostanie on w pamięci twoich gości na długo!

Oferujemy wynajem symulatorów, przygotowanie szkoleń, turniejów wyścigowych wraz z profesjonalną obsługą dla firm i klientów indywidualnych którzy chcą zwiększyć atrakcyjność i podkreślić unikalność organizowanej imprezy firmowej, eventu czy prezentacji.

Możemy zorganizować turniej w którym uczestnicy będą walczyć ze sobą o ułamki sekund za sterami jednej z wyścigowych lub rajdowych maszyn dostępnych w naszym wirtualnym garażu.

A może jesteś wystawcą na targach i szukasz dobrego magnesu który przyciągnie do twojego stoiska więcej potencjalnych klientów?

Dzięki profesjonalnemu symulatorowi Racemand masz gwarancje że nikt nie przejdzie koło twojego stoiska obojętnie!

Do dyspozycji są 2 w pełni profesjonalne symulatory które możemy połączyć ze sobą i zorganizować pomiędzy nimi wyścigi w czasie rzeczywistym!

*Na specjalne życzenie ofertujemy również branding twojej marki na naszych symulatorach i pojazdach wykorzystywanych w wirtualnej rywalizacji!

Wymagania

Do instalacji symulatorów we wskazanych przez klienta miejscu wymagany jest:

  • dostęp do prądu 230V
  • zadaszenie
  • solidna i stabilna – płaskia podłoga o rozmiarze 3m x 3m
  • w przypadku obiektów zamkniętych – korytarz komunikacyjny i przejścia o szerokości minimum  1,5m

Koszt wynajmu

Warunki wynajmu symulatora/symulatorów są dopasowywane indywidualnie do potrzeb klienta a koszt wynajmu uzależniony jest od wielu czynników, takich jak  czas na jaki wynajmujemy sprzęt, odległość imprezy od naszej firmy czy częstotliwość z jaką współpracujemy z danym klientem.

Skontaktuj się z nami i opisz na jakie wydarzenie chcesz wynająć Symulator a my przygotujemy spersonalizowaną ofertę uwzględniającą twoje życzenia!

Dzierżawa

Nie musisz kupować symulatora żeby móc cieszyć się nim przez 365 dni w roku!
Wyprzedzamy twoje oczekiwania oferując możliwość dzierżawy symulatora na okres minimum 6 miesięcy.

Możesz postawić symulator w swoim salonie samochodowym, lokalu firmowym, torze kartingowym czy własnym garażu!  A jeśli jesteś właścicielem zespołu wyścigowego, możesz wykorzystać go jako narzędzie treningowe dla swoich kierowców i oszczędzać kolejne komplety opon i litry paliwa, jednocześnie zwiększając szanse na odniesienie sukcesu w motorsporcie!

Wybierzemy razem jaki typ i osprzęt symulatora będzie dla Ciebie najbardziej optymalny. Dostarczymy i zainstalujemy symulator pod wskazanym adresem, przeprowadzimy instrukcje z obsługi i ustawień symulatora, tak byś sam mógł wprowadzać korekty setupu i zmaksymalizować feedback sprzętu pod kątem własnych preferencji.

Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie dlatego jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w naszym Showroom  a wspólnie znajdziemy rozwiązanie które najbardziej zaspokoi twoje potrzeby!

* Możliwość wynajęcia symulatora już od 799 Euro netto miesięcznie!